Nowe wieści o Skull & Bones wkrótce? Ubisoft publikuje teaser

Skull & Bones - grafika
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Być może wkrótce otrzymamy świeże informacje na temat Skull & Bones. Sugeruje to zajawka zamieszczona na oficjalnym profilu gry na Twitterze.

Wczoraj informowaliśmy o wycieku gameplayu z długo wyczekiwanego tytułu o piratach od Ubisoftu. Na rozgrywce widzimy między innymi walki na morzu, pozyskiwanie surowców i interakcje z innymi postaciami. Filmik trwa sześć minut i choć oprawa wideo nieco trąci myszką, to w kwestii założeń rozgrywki nie jest bynajmniej źle. Gameplay najpewniej dostał się do sieci bez zgody Ubisoftu, ale producent przynajmniej nie udaje, że go nie widzi.

Jeszcze tego samego dnia Francuzi postanowili zareagować na wyciek. Na oficjalnym Twitterze gry pojawił się krótki filmik, na którym widzimy statek dryfujący na morzu. Następnie pokazuje się informacja „stay tuned”, a całość opisano słowami „keep your eyes on the horizon”. To wszystko zdaje się sugerować, że niebawem doczekamy się w końcu jakichś nowych wieści na temat projektu.

Pierwsze informacje o Skull & Bones trafiły do obiegu już dawno temu. Tytuł został oficjalnie zapowiedziany w 2017 i ciągle boryka się z różnymi trudnościami niczym statek w czasie sztormu. Fajnie byłoby mieć pewność, że z produkcją wszystko dobrze i jednak zacumuje ona na półkach sklepowych. Na razie podobno trwają jej beta testy.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie