Skull & Bones aktualnie nie kupicie w PS Store. Gracze dostają zwroty pieniędzy

Skull & Bones usunięte z PS Store, gracze dostają zwroty
Newsy PS4 PS5

Skull & Bones wycofano z PlayStation Store. Gracze w internecie opisują, że dostają zwroty za automatycznie anulowane pre-ordery. Co się dzieje?

Jeżeli kupiliście nadchodzącą (może kiedyś…) piracką grę Ubisoftu na PlayStation, lepiej sprawdźcie swoje konto, bo istnieje spora szansa, że właśnie otrzymaliście zwrot, a Wasz pre-order został anulowany.

Skull & Bones już nie w PS Store

Jak informuje PlayStation Lifestyle, Skull & Bones ma kolejne, poważne problemy. Początkowo cała sytuacja może dziwić i wprawiać w zakłopotanie, ale nie jest to pierwszy raz, gdy dzieje się coś podobnego. O sprawie donoszą gracze m.in. na Reddicie oraz Twitterze. Piszą oni, że wcześniej składali zamówienia przedpremierowe na piracką grę od Ubi. Teraz jednak ich zamówienia zostały automatycznie anulowane w PS Store, a pieniądze wracają na konta.

Przy okazji w cyfrowym sklepie PlayStation najwyraźniej zniknęła możliwość składania tychże zamówień. Co ciekawe, nie ma już nawet osobnej podstrony do kupowania gry w edycji Digital Deluxe. Nie ma się jednak co dziwić, bo tytuł zaliczył kolejną, szóstą obsuwę. Obecnie Ubi obiecuje, że gra zadebiutuje gdzieś w roku fiskalnym 2023/24, czyli między kwietniem bieżącego a marcem kolejnego roku. Brak konkretnej daty premiery najwyraźniej zmusił PlayStation do chwilowego wstrzymania możliwości kupowania gry.

Do tego tytuł boryka się rzekomo z wieloma problemami. W pewien sposób trzymam kciuki za tych, którzy wyłożyli swoje pieniądze na pre-order. Wiele rzeczy budzi wątpliwości co do finalnej jakości produktu. Mam jednak nadzieję, że najwięksi fani, którzy od lat wyczekują premiery Skull & Bones, otrzymają produkt, który może ich jakkolwiek usatysfakcjonować.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie