Ubisoft opóźnia premierę Star Wars: Outlaws? Fani mocno zaniepokojeni!

Star Wars: Outlaws opóźnione
Newsy

Nieciekawe informacje płyną do nas z najnowszego raportu finansowego Ubisoftu. Firma podała, że musi przesunąć pewną dużą i zaplanowaną premierę. Ta miała odbyć się na początku kolejnego roku fiskalnego, co ostatecznie nie będzie mieć miejsca. Chociaż nie podano konkretnej nazwy gry, to przypuszcza się, że chodzi o Star Wars: Outlaws. Fani uniwersum mają zatem powody do zmartwień!

Star Wars: Outlaws opóźnione? Wszystko na to wskazuje

Ubisoft poinformował w swoim raporcie finansowym, że duża premiera firmy zanotuje opóźnienie. Nie trzeba było wielu wskazówek, aby domyślić się, że chodzi o Star Wars: Outlaws. Gra w popularnym uniwersum to tytuł mający mieć premierę najwcześniej ze wszystkich opracowywanych przez Ubisoft gier. Na pewno nie chodzi o nowe Assassin’s Creed Red — na tę grę poczekamy dłużej, a początek 2024 roku to okres, gdy dostaniemy konkretne zapowiedzi.

Oznacza to, że fani Star Wars na grę od Ubi poczekają nieco dłużej. Wcześniej mówiło się o premierze w okolicach nawet I kwartału przyszłego roku. Najnowsze doniesienia sugerują, że najpewniej gry nie zobaczymy ani pod koniec zimy, ani na wiosnę. Argument? Chęć zmaksymalizowania popularności i zysku gry. To sugeruje, że nowy tytuł z rodziny Star Wars ukaże się w kolejnym dobrym do tego okresie. Premiera na jesieni? Nie jest to wykluczone.

Co jeszcze szykuje Ubisoft? W nadchodzących miesiącach firma wyda kilka produkcji, w tym np. Prince of Persia The Lost Crown, Avatar: Frontiers of Pandora czy Assassin’s Creed Nexus VR. Poza tym ma też być miejsce na premierę Skull and Bones.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie