SimRail 2021 – The Railway Simulator pozwoli Wam pojeździć pociągiem po Polsce. Prolog już dostępny

SimRail 2021 - The Railway Simulator - stacja Sosnowiec Dańdówka
PC

Polskie studio tworzy realistyczny symulator kolei o tytule SimRail 2021 – The Railway Simulator. Założeniem produkcji jest jak najlepsze oddanie wszelkich założeń pracy polskiego maszynisty.

Za omawianą produkcję odpowiada rodzime SimRail S.A, które zostało powołane dzięki firmom PlayWay i SimKol. Za cel postawiono odtworzenie polskich tras kolejowych oraz oddanie grającym doświadczeń bliskich tym prawdziwym przy kierowaniu pociągami. Poniżej możecie znaleźć trailer prologu, który jest już dostępny do pobrania.

W prologu przygotowaliśmy dla was dwa scenariusze. Pierwszy z nich jest bliźniaczy do tego, który zaprezentowaliśmy w demo. Poprowadzimy pociąg pasażerski EN96 na odcinku Dąbrowa Górnicza Ząbkowice – Będzin. Zatrzymaj się na wszystkich stacjach i dowieź pasażerów bezpiecznie i punktualnie.

Jako że sam pochodzę ze Śląska, nie ukrywam, że w pewnym stopniu ujęło mnie zobaczenie znajomych nazw stacji kolejowych na zwiastunie i pozostałych materiałach promocyjnych z gry. Oczywiście nie zabraknie tego również w drugim scenariuszu.

Drugi scenariusz to prawdziwa gratka dla fanów klimatów industrialnych. Do dyspozycji dostajecie lokomotywę E186, do której doczepione jest 20 wagonów z węglem. Pokonaj trudności linii towarowych na Śląsku i podziwiaj piękne widoki – liczne kopalnie i zakłady ale również dużo zieleni. Spiesz się, elektrownia czeka na ten węgiel!

Na ten moment nie jest znana data premiery SimRail 2021 – The Railway Simulator. Mimo to, zachęcam do sprawdzenia wymienionego prologu, który każdy z Was może sprawdzić za darmo, przechodząc na stronę produktu na platformie Steam.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie