Pierwszy gameplay nowej gry od Roberta Lewandowskiego. Szykuje się kolejny hit?

Robert Lewandowski zaprasza na pierwszy gameplay ze swojej gry
Newsy PC

Robert Lewandowski stoi za niejakim Sports: Renovations, czyli grą, która nie do końca jest w pełni sportową pozycją. Mimo wszystko rozgrywka zapowiada się solidnie.

Znany polski piłkarz jest jednym ze współzałożycieli studia Goat Gamez, które obecnie pracuje nad swoją debiutancką produkcją. Już wcześniej dostaliśmy zajawkę gry i to z gościnnym udziałem samego Lewandowskiego. Jeżeli wątpiliście w założenia gry, teraz sami możecie obejrzeć gameplay i dowiedzieć się, o co tu właściwie chodzi.

Robert Lewandowski zaprasza na gameplay

A chodzi o wcale niemało, bo Sports: Renovations, jak sama nazwa wskazuje, to pozycja zupełnie odmienna od tego, czego moglibyśmy się spodziewać. Lewandowski to w końcu przede wszystkim piłka nożna, ale tym razem nie dostaniemy “polskiej FIFY”. Zamiast tego możemy liczyć na symulator utrzymany w duchu podobnych hiciorów od PlayWay. Jeżeli kojarzycie House Flipper, z pewnością od razu zrozumiecie, na jakiej idei opiera się Sports: Renovations.

https://www.youtube.com/watch?v=6RWEOmCzaeI&t

Gra umożliwi nam remontowanie obiektów sportowych, które chylą się ku upadkowi. Pomysł jest… dziwny, to fakt, ale jest w tym metoda. Wspomniany już House Flipper czy wiele podobnych mu gier (jak choćby PowerWash Simulator) okazały się gigantycznymi hiciorami. Teraz dzięki widokowi FPP i z pomocą dodatkowych narzędzi będziemy mogli zabrać się za remont siłowni, basenów, kortów tenisowych i tym podobnych obiektów.

Twórcy obiecują także historię każdego z tych obiektów, którą poznamy dzięki poukrywanym gdzieniegdzie przedmiotom. Nie tylko odnowimy sale, ale również je upiększymy. No i nie można zapominać o potrzebie zarabiania pieniędzy, aby na takie remonty w ogóle nam starczyło. Gra ma ukazać się w tym roku, a twórcy zapraszają na zapisy do testów. Nie wiemy o nich w zasadzie nic, ale i tak możecie wyrazić chęć udziału na Steam produkcji.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie