Siedem nowych screenów z Dishonored 2

Zapowiada się niezły klimat.

Bethesda opublikowała siedem nowych screenów prosto z Dishonored 2. Jest to dobra okazja, aby po raz kolejny rzucić okiem na produkcję przed premierą.

W grze będziecie mogli wcielić się w dwie postacie: Emily Kaldwin lub Corvo Attano. Każda z nich ma mieć inne umiejętności nadprzyrodzone.

Jak twierdzi producent, Dishonored 2 ma dać graczom różne możliwości rozgrywki w różnym stylu. Będzie więc trochę bezpośredniej walki, ale i skradania. Zresztą zobaczcie sami.

Walka w Dishonored 2 to nie przelewki

W sieci pojawił się nowy materiał prosto z Gamescomu, na którym możemy zobaczyć kilka ciekawych ujęć z Dishonored 2. Tym razem przyglądamy się walce, a dokładnie atakom z ukrycia. Druga część materiału pokazuje z kolei starcie z robotem.

Widać, że gracz będzie mógł na różne sposoby rozprawić się z wrogiem. Niektóre akcje, zwłaszcza te z początku filmiku pokazują również brutalność naszego protagonisty.

Jak ostatecznie będzie się grać w Dishonored 2 przekonamy się już w listopadzie tego roku. Gra wyląduje na PS4, XOne oraz PC.

Dishonored 2 będzie dwa razy dłuższe od poprzednika

Harvey Smith ze studia producenckiego odpowiedzialnego za Dishonored 2 powiedział, że ukończenie drugiej odsłony zajmie od 12 do 20 godzin. Wygląda więc na to, że produkcja będzie dwa razy dłuższa od pierwowzoru.

Jeśli pierwsze Dishonored starczało większości osobom na 8-12 godzin,  to Dishonored 2 zajmie zapewne 12-20 godzin – potwierdził za pośrednictwem Twittera Smith.

Gra ma zadebiutować już 11 listopada tego roku na PC, PS4 oraz XOne. Wtedy też przekonamy się, czy faktycznie produkcja będzie tak długa.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.