Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Darmowa zawartość do Dishonored 2 i Death of the Outsider

W Dishonored 2 i Death of the Outsider są dostępne nowe tryby i bonusy, a wszystko, co musisz zrobić, by je otrzymać, to zalogować się na swoje konto Bethesda.net z głównego menu gry.

Zalogowanie się na Bethesda.net pozwoli ci zdobyć następujące tryby zarówno w Dishonored 2, jak i Death of the Outsider:

Misja+

Wybierz się w podróż w czasie do dowolnej z ukończonych wcześniej misji kampanii i eksperymentuj swobodnie ze wszystkimi mocami i rodzajami broni.

Czerń i biel

Czujesz ten nastrój? Tryb czerni i bieli pozwala ci grać w nowym stylu graficznym. W każdej chwili możesz przełączać między trybem czerni i bieli a zwykłym, kolorowym.

Oprócz tych dwóch trybów, gracze Dishonored 2, którzy zalogują się na swoje konto Bethesda.net, otrzymają dostęp do pakietu cesarskiego zabójcy, który wchodził w zestaw dostępny w przedsprzedaży. Bonusowe przedmioty i pakiet znajdziesz na pokładzie Groźnej Wręgi.

Pakiet cesarskiego zabójcy zawiera:

  • Kościany amulet strzelecki fart
  • Kościany amulet łaska Pustki
  • Dostępna w grze stara serkonoska gitara, z której mogą korzystać Emily i Corvo
  • Dostępna w grze księga: Do widzenia, Karnaco – Pożegnanie muzyka
  • 500 dodatkowych monet
  • Nowe tryby i zawartość są dostępne na wszystkich platformach.

Źródło: Bethesda

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%