Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Sieciowa strzelanka Warface od Cryteka z nowym trybem PvP

Aż 16 graczy będzie walczyć o przetrwanie na pustyni Mojave, likwidując każdego napotkanego wroga i zbierając nieśmiertelniki poległych.

Droga na szczyt drabinki klanowej prowadzi przez ciemność i burze piaskowe, jednak gracze mogą zdobyć punkty bonusowe za zbieranie wojennych łupów i tym samym zwiększyć szansę na zwycięstwo.

Mapa inspirowana pustynią Mojave to rozległe, pustynne pola walki, niesprzyjający klimat i prawie nieprzenikniony zmrok, co daje wiele możliwości zastawienia zasadzki na wroga i eliminacji
nieuważnych żołnierzy.

Tryb Polowanie (PvP) jest najnowszym dodatkiem do ciągle rozwijanej rozgrywki Warface. Gracze mogą doświadczyć wszystkich trybów kooperacji i rywalizacji oraz innych funkcji tytułu, pobierając Warface za darmo z warface.com lub Steama.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się