Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Serial She-Hulk będzie komedią prawniczą

Tego chyba nie spodziewali się fani Marvela. She-Hulk będzie podejmował tematykę spraw sądowych.

Fabuła ma przedstawiać losy pani adwokat Jennifer Walters (Tatiana Maslany). Reprezentuje ona superbohaterów, którzy z różnych powodów weszli w konflikt z prawem. Poza tym protagonistka zajmuje się aktywnościami cechującymi herosów. Można się więc spodziewać, że na ekranie uświadczymy wiele heroicznych czynów.

Szef Marvel Studios Kevin Feige, przyznaje, że podjęty temat jest czymś zupełnie nowym, z czym dotychczas się nie mierzono. Wiemy, że poza Tatianą Maslany na ekranie zobaczymy innych znanych aktorów, w Bruce’a Bannera (a tym samym Hulka) wcieli się Mark Ruffalo. Tim Roth wystąpi zaś w roli antagonisty Emila Blonsky’ego, który przyjmuje postać Abominacji.

Serial She-Hulk będzie bazował na komiksach z lat 80, których autorem był Josh Bryne. Zeszyty pełne były humoru oraz łamały tzw. czwartą ścianę. Mianowicie bohaterka niejednokrotnie zwracała się bezpośrednio do czytelnika. Miejmy nadzieję, że zaskakująca konwencja serialu Marvela przypadnie do gustu fanom.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się