Serious Sam VR: The Last Hope jeszcze w tym miesiącu. Wymagania sprzętowe, trailer, szczegóły

Serious Sam VR: The Last Hope jeszcze w tym miesiącu. Wymagania sprzętowe, trailer, szczegóły
Filmiki z gier Newsy PC

Krwawa łaźnia.

Jeśli graliście w gry z serii Serious Sam, wiecie czego się spodziewać – strzelanie, rozwalanie, miażdżenie i nieprzerwana akcja! Nadchodzący Serious Sam VR: The Last Hope będzie pierwszym tytułem cyklu, który wykorzysta dobrodziejstwa rozszerzonej rzeczywistości. Odpowiedzialne za projekt studio Croteam potwierdziło właśnie, że data premiery gry we wczesnym dostępie na Steam to 17 października, czyli za niecałe dwa tygodnie.

Na początek Serious Sam VR: The Last Hope ma być kompatybilny z goglami HTC Vive, lecz w planach jest wsparcie dla Oculus Rift oraz kontrolera Oculus Touch. Czego spodziewać się po tej pobocznej odsłonie słynnej strzelaniny?

Potężny Mental zagraża całej galaktyce, a siły obronne Ziemi kruszą się pod hordami jego popleczników. Potężny wróg złamał już wiele cywilizacji, lecz nie zamierza kończyć ekspansji, dopóki nie zagarnie dosłownie wszystkiego. Do akcji wkracza nieustraszony Serious Sam, który wyrusza w kosmos na krążowniku Saratoga, by dokopać wszystkiemu co pełza, skacze i lata.

Główne funkcje gry:

– Wybierz misję na statku Saratoga i przygotuj się na lądowanie na powierzchni planety. Akcja rozpoczyna się od pierwszej sekundy!
– Walka rozegra się na dwóch różnych planetach, na których otrzymamy szereg misji do wykonania. Pokonamy dwóch potężnych bossów.
– Hordy wrogów, sporo power upów i masa broni do wyboru.
– Sam musi wybrać odpowiednią broń do brudnej roboty. Niektórzy wrogowie są po prostu odporni na niektóry typ oręża.
– Nowi przeciwnicy, którzy pojawią się oprócz znanych wrogów z poprzednich części. Sam nie dyskryminuje i dla wszystkich znajdzie się kulka.
– W pełni wyposażona zbrojownia dostępna na pokładzie statku Saratoga. Między misjami będziemy mogli robić upgrade broni.

Serious Sam VR: The Last Hope – minimalne wymagania sprzętowe

  • System operacyjny: Windows 7 64bit
  • Procesor: Intel Core i5 – 4590
  • Pamięć: 6 GB RAM
  • Karta graficzna: AMD R9 290 / NVIDIA GTX 970
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 10 GB dostępnej przestrzeni
  • Dodatkowe uwagi: gogle HTC Vive VR plus kontroler

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie