Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Serial Wiedźmin od Netflix – premiera. Nowe informacje

Długo przyjdzie nam czekać na serial Wiedźmin, prawdopodobnie tak długo, jak na premierę PlayStation 5.

Serial Wiedźmin od Netflix to gorący temat wśród fanów Białego Wilka, lecz wciąż nie mamy konkretów odnośnie daty premiery. Jednak, jak wynika z informacji przedstawionych przez serwis NaEkranie.pl, nie mamy co liczyć na szybkie nadejście Wiedźmina.

Serial Wiedźmin od Netflix – premiera w roku PS5?

Dziennikarz wspomnianego portalu miał przyjemność porozmawiać z Erikiem Barmackiem, odpowiedzialnym za europejskie seriale oryginalne. Ten zdradził, że obecnie trwają poszukiwania odpowiednich plenerów dla serialu Wiedźmin. Całość będzie kręcona w Europie, lecz pod uwagę brana jest nie tylko Polska, lecz również inne kraje Europy Środkowej. Jednocześnie trwają prace nad scenariuszem serialu Wiedźmin, który wymaga jeszcze dopracowania.

Dopiero, gdy odpowiednie miejsca do nakręcenia scen zostaną ustalone, ekipa Neftlixa rozpocznie poszukiwanie odpowiednich aktorów, którzy wystąpią na małym ekranie. Kto waszym zdaniem najbardziej nadawałby się na Geralta? Dajcie znać w komentarzu pod newsem i jednocześnie zobaczcie, jakie typy obstawiali użytkownicy serwisu hazardowego LVBet.

Serial Wiedźmin od Netflixa z udziałem Sapkowskiego?

Erik Barmack zaznacza, że Netflix powstrzymuje się z poszukiwaniem aktorów z prostego powodu – nie wiadomo do końca, kiedy rozpoczną się zdjęcia do serialu Wiedźmin, zatem nie można podpisywać kontraktów, kiedy nie zna się dokładnych terminów. Barmack twierdzi, że prace ruszą najwcześniej pod koniec 2018 lub na początku 2019 roku, co oznacza, że premiera serialu Wiedźmin może nastąpić w roku 2020. Przy okazji dodamy, że podobny termin – jeśli chodzi o premierę – jest najbardziej możliwy odnośnie kolejnego gorącego tematu – PlayStation 5.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%