Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

1 komentarz

Serial Wiedźmin od Netflixa z udziałem Sapkowskiego?

Spotkanie scenarzystki z twórcą świata Wiedźmina.

Serial Wiedźmin produkcji Netflixa póki co jest wielką niewiadomą. Co prawda od czasu do czasu wypływają pewne informacje na jego temat, jednak ciągle nie znamy przybliżonej daty premiery oraz przede wszystkim tego, kto wcieli się w główną rolę. Niedawno doszło z kolei do ciekawego spotkania.

Autorka scenariusza do serialu Wiedźmin, miała okazję spotkać się z Andrzejem Sapkowskim – twórcą uniwersum Wiedźmina. Dowiadujemy się tego za pośrednictwem Twittera, na którym umieściła powyższe zdjęcie. Jak widać, atmosfera dopisywała.

Scenarzystka Lauren S. Hissrich przebywa od kilku dni w Polsce, co widać po jej wpisach na Twitterze. Była między innymi w Zamku w Rabsztynie oraz w Krakowie na początkach.

Nie wiemy o czym tak naprawdę rozmawiała Hissrich z Sapkowskim. Sam pisarz stwierdził niedawno, że odcina się od produkcji Netflixa i nie będzie mieć wpływu na to, jak będzie wyglądał serial. Wcześniej mówiło się jednak o tym, że ma on być konsultantem kreatywnym.

Lauren S. Hissrich mogła przy okazji spotkania z Andrzejem Sapkowskim zapytać o jego opinię na temat scenariusza, albo może chciała zaczerpnąć dodatkowych informacji na temat książek. Przy okazji odwiedzając Polskę, zapewne zapoznała się z klimatem, który Sapkowski oddaje w swoich opowieściach.

My liczymy na to, że skoro za serial Wiedźmin odpowiada Netflix, to będzie to produkcji na bardzo wysokim poziomie. Do tej pory Wiedźmin nie miał szczęścia do adaptacji filmowych, więc jest szansa, że tym razem będzie inaczej.

Cały czas czekamy na ogłoszenie dotyczące obsady. Jesteśmy bardzo ciekawi, kto zagra główną rolę i oczywiście jakie postacie przyjdzie nam zobaczyć.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%