Serial Wiedźmin Netflixa. Kto zagra Geralta? Pięć nazwisk

Wybór aktora odpowiedniego do roli Geralta będzie z pewnością kluczowym posunięciem, mogącym nadchodzący serial nawet całkowicie zrujnować. Cały świat zdaje się debatować, kto będzie bardziej nadawał się do odtworzenia postaci Wiedźmina. Nawet zakłady bukmacherskie wydają się węszyć w temacie biznes, bo przez jakiś czas firma LVBet oferowała możliwość obstawienia, kto odegra Geralta z Rivii.

Andrzej Sapkowski, Tomasz Bagiński, Netflix. Oto trzy hasła, które bez wątpienia przyniosą produkcji Wiedźmin wielki sukces. Ale do tego tanga trzeba czwórki, bowiem to aktor grający główną rolę w serialu będzie miał nie lada wyzwanie do zrealizowania. Serwis hazardowy LVBet oddał do dyspozycji zakładu wiele znamienitych nazwisk.

Oto wielka piątka, która głosami obstawiających powinna dostać szansę na dołączenie do obsady serialu.

Serial Wiedźmin Netflixa – kto zagra Geralta?

5. Viggo Mortensen

Znany fanom fantasy najbardziej z roli Aragorna we Władcy Pierścieni. Ma już wieloletnie doświadczenie we władaniu mieczem w średniowiecznych realiach, więc czemu nie?

4. Zach McGowan

Kojarzony choćby z serialu The 100, filmu Dracula: Historia nieznana, ale przede wszystkim z roli niezwykle odważnego Kapitana Charlesa Vane’a w serii Piraci. Kolejny oryginalny aktor, który przyciągnąłby przed ekran nie tylko fanów uniwersum, ale i gro damskich wielbicielek.

3. Nikolaj Coster-Waldau

Oryginalnej urody Jaime Lannister z Gry o Tron otwiera ścisłą czołówkę trzech faworytów pretendujących do fotela Geralta. Ma już wprawę w zmaganiach towarzyszących codzienności Wiedźminów – w walkach ze smokami, a także w jeździe konnej.

2. Josh Holloway

Pamiętacie Sawyera z Lostów? Grający go Holloway niemal wygrał tę bitwę, zdobywając najwięcej obstawień jako drugi w kolejności i od aktora pod numerem jeden zdecydowanie różniłby się tym, że byłby to Geralt, z oczu którego emanowałoby dużo więcej ciepła.

1. Mads Mikkelsen

W Mikkelsenie pokłada się największe nadzieje. Groźny wzrok i otaczająca jego postać tajemnica uczyniłaby z Geralta milczącego twardziela. Czy właśnie takim chcielibyśmy go widzieć? Czy Mikkelsen miałby też czas na zdjęcia w momencie, kiedy angażuje się w wyczekiwaną grę jaką jest Death Stranding?

Pełną listę nazwisk, wraz z kursem, znajdziecie na poniższym screenie:

Jakie są Wasze przemyślenia i kogo Wy wytypowalibyście w powyższej listy? Toma Hardy’ego, a może Gerarda Butlera? A może zupełnie innego aktora, którego tutaj nie wzięto pod uwagę? Dajcie znać!

Ewelina Stoj

Ewelina Stoj

Bardziej od konkretnych gatunków ceni sobie kiedy gra ma "duszę" i pouczający przekaz. Nieco osamotniona w męskim świecie ruchomych pikseli próbuje udowodnić światu, że gry to także sztuka.