Trzeci sezon Wiedźmina Netfliksa z datą premiery. Będzie podzielony na części

Serial Wiedźmin - data premiery 3. sezonu. Będzie w częściach
Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi Seriale

Serial Wiedźmin czekają wielkie zmiany. Netflix najwyraźniej zamierza wydać trzeci sezon w dwóch częściach. Data premiery jest dość niedaleka.

Jesteśmy świadkami coraz większych “podziałów” jeżeli chodzi o ofertę największych serwisów streamingowych. Być może “podziałów” to złe słowo, a bardziej “dzielenia”, bo coraz więcej seriali wypuszczanych jest w częściach. To właśnie spotkało choćby Stranger Things, gdzie nie cały sezon ukazał się naraz. I tak samo ma stać się przy okazji debiutu 3. sezonu Wiedźmina. Nie wiem, jakie jest Wasze zdanie na ten temat, ale osobiście uważam to za irytujące. Fanem “binge’owania” nie jestem, ale jednak wolę mieć możliwość obejrzenia wszystkiego w krótkim odstępie czasu.

Serial Wiedźmin – data premiery 3. sezonu

Jak donosi wiarygodny serwis RedanianIntelligence, z Wiedźminem stanie się to samo. Trzeci sezon ma zostać podzielony na dwie części. Całość składać się ma z ośmiu odcinków, więc można założyć, że pierwsze 4 obejrzymy naraz, a na kolejne 4 trzeba będzie poczekać. Nie wiadomo jednak, czy na pewno na taki podział zdecydowała się platforma. Pierwsza część zadebiutować ma 29 czerwca 2023 roku, a 27 lipca dostaniemy resztę.

To spora zmiana w stosunku do poprzednich sezonów produkcji. Serial Wiedźmin wydawany był w całości, bez potrzeby czekania na kolejne epizody. Wątpię jednak, aby miało się to przełożyć na spadek oglądalności – świat wiedźmiński w ujęciu Netfliksa cieszy się wielkim zainteresowaniem.

Trzeci sezon to też koniec pewnej ery, bo ostatni raz zobaczymy w roli Geralta z Rivii Henry’ego Cavilla. Znany aktor poróżnił się z produkcją i postanowił odejść. Netflix przekazał pałeczkę Liamowi Hemswoorthowi. Co więcej, w przygotowaniu jest kolejny spin-off w tym świecie. Jako ciekawostkę wspomnę tylko, że platforma opublikowała niedawno pierwszy plakat 3. sezonu Wiedźmina.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie