Twórcy serialu Halo mają już plan na dalsze sezony. Tytuł przejmie nowy showrunner

serial Halo - Master Chief w pełnej zbroi
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Choć serial Halo nie miał jeszcze premiery, już jest mowa o drugim sezonie oraz kolejnych odsłonach. W produkcji zmieni się bowiem showrunner.

Niedawno otrzymaliśmy dopiero pełny zwiastun początkowych odcinków produkcji, a mimo to twórcy mówią już o kontynuacji. Jest to wywołane zmianą showrunnera; Steven Kane nie powróci już na to stanowisko, nawet jeśli serial będzie oficjalnie przedłużony. Decyzję podyktowały względy prywatne; Kane nie chciał bowiem angażować się w produkcję kosztem własnej rodziny. Podkreśla jednak, że w razie kontynuacji serialu będzie służył pomocą i radą nowym twórcom.

Wygląda na to, że przedłużenie Halo jest już wyłącznie formalnością. Jeden z producentów wykonawczych, Justin Falvey, wyjawił bowiem, że trwają już rozmowy na temat następcy Kane’a. Faworytem, którego nazwisko już ujawniono, jest David Wiener, do tej pory współpracujący przy Fear the Walking Dead czy serialu Nowy wspaniały świat. Falvey nie ukrywa, że plany na nową produkcję są już dość szerokie:

„Naszym celem jest stworzenie kilku sezonów serialu, w którym jest wiele historii do opowiedzenia. Jak już wspomniał Pablo, mamy mnóstwo możliwości z istniejącymi już i nowymi bohaterami, z tym światem i całym uniwersum. To serial z mocno rozbudowanym światem. Więc, mam nadzieję, że będziemy to robić jeszcze przez jakiś czas.”

– powiedział Favley Amblin Entertainment EP.

Serial Halo zadebiutuje na platformie Paramount+ 24 marca 2022 roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie