Oppenheimer wkrótce do obejrzenia na streamingu. Spory zastrzyk nowości

Oppenheimer - gdzie oglądać? Premiera filmu | Newsy - PlanetaGracza
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Newsy Platformy Platformy Premiery/zapowiedzi Premiery/zapowiedzi Seriale

SkyShowtime pochwalił się nowościami na marzec w polskiej wersji swojego serwisu. Już wiemy, gdzie oglądać film Oppenheimer i poznaliśmy datę jego premiery w SVOD.

Już w marcu w polskim SkyShowtime zadebiutuje parę szalenie wyczekiwanych pozycji. Jedna z nich może szczególnie przemówić do graczy, a inna do kinomanów, którzy nie mieli jeszcze okazji oglądać jednego z najgłośniejszych filmów minionego roku. O tym, że Oppenheimer trafi do streamingu, wiedzieliśmy już wcześniej. W końcu doczekaliśmy się potwierdzenia jego daty premiery w SVOD.

Oppenheimer – gdzie oglądać? Premiera w polskim streamingu

SkyShowtime pochwaliło się, że do Polski również trafi najnowszy film Christophera Nolana. Oppenheimer zawita do rodzimej biblioteki już 21 marca 2024 roku. Oznacza to, że premierę zaplanowano na ten sam dzień, co w USA. To jednak nie koniec nowości, bo SkyShowtime szykuje inne nowości. Jedną z nich będzie zaskakująco solidna komedia, w której psy chcą zemścić się na ludziach – “Spuszczone ze smyczy”. Film zadebiutuje na streamingu 16 marca.

Z seriali możemy wyczekiwać premiery drugiego sezonu Halo. Ja wiem, że produkcja ta nie przemówiła zbyt szczególnie do entuzjastów gier, ale tak naprawdę nie jest wcale taka zła. Drugi sezon będzie dorzucany do biblioteki systematycznie, z jednym odcinkiem na tydzień. Na samym początku obejrzymy od razu dwa odcinki, które wyjdą już 9 lutego. Entuzjaści komedii mogą również liczyć na serial Ted, będący serialową wersją przygód niegrzecznego miśka. Pierwsze odcinki pojawią się 22 lutego.

Z innych nowości dostaniemy również pierwszy sezon serialu Mary&George (od 8 marca), a także Sexy Beast – od 7 marca. Pojawi się również 2. sezon The Enoys, od 15 marca.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie