Hellblade II ma sprawić, że pierwsza część będzie „wyglądać jak gra indie”

Senua's Saga: Hellblade II
PC Xbox Series Xbox Series S

Niedawno wreszcie ujrzeliśmy pierwszą rozgrywkę z Senua’s Saga: Hellblade II. Produkcja wygląda bardzo dobrze i twórcy nie kryją się z ambitnymi planami.

Współzałożyciel studia pracującego nad Senua’s Saga: Hellblade II stwierdził, że kontynuacja zdecydowanie przyćmi pierwsze przygody Senuy. Deweloperzy stawiają na wiarygodności i wysoki stopień dopracowania.

Celem Hellblade II nie jest udoskonalenie gry, ale stworzenie doświadczenia, które będzie bardziej wiarygodne i dopracowane. Ma większe ambicje, jeśli chodzi o skalę. Myślę, że Hellblade II sprawi, że Hellblade będzie wyglądać jak gra indie.
Chodzi o wiarygodność – sprawienie, by rzeczy wyglądały na prawdziwe lub wiarygodne – a najlepszym sposobem na to jest oparcie wszystkiego na prawdziwych rzeczach.

– powiedział współzałożyciel Ninja Theory, Tameen Antoniaded, w rozmowie z NME

Ninja Theory rozwiało też niedawno wszelkie wątpliwości co do oprawy. Zaprezentowane materiały wyglądały tak dobrze, że niektórzy myśleli, że to nie nagrania bezpośrednio z gry, a jednak tak jest. Senua’s Saga: Hellblade II po prostu wygląda jak prawdziwie next-genowy tytuł.

Nie znamy daty premiery Senua’s Saga. Produkcja trafi tylko na Xbox Series X i S oraz PC.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie