Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Sega przenosi kilka klasyków na konsolę Nintendo

Na 3DS-a zostanie wydany między innymi After Burner 2. Co jeszcze?

3DS zdaje się być idealnym sprzętem do gier retro. Nic więc dziwnego, że Nintendo stara się wykorzystać tę konsolkę na tym poletku. Tym razem z wykorzystaniem Segi. Otóż na początku przyszłego roku mają się pojawić w eShopie klasyki z lat 80. Jakie?

Na przykład OutRun, czyli popularne swojego czasu wyścigi. To dość charakterystyczna produkcja w której można było pojeździć Ferrari u boku blond piękności. Drugą grą będzie After Burner 2 – strzelanka, w której kierujemy odrzutowcem.

To jednak nie wszystko. Pojawią się jeszcze Fantasy Zone 1 oraz 2, a także Thunder Blade.

Każdą z tych gier będzie można pobrać z eShopa w cenie około 5 euro. Poniżej przedstawiamy z kolei gameplay z klasycznego OutRun. Pamiętacie może tę grę?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się