Season Pass dla For Honor z nowymi wojownikami

Zobaczcie klimatyczny zwiastun.

Ubisoft przedstawiło, trochę wcześniej niż to miało mieć miejsce oficjalnie, szczegóły dotyczące Przepustki Sezonowej dla For Honor. Najważniejszą nowością będzie aż sześciu nowych wojoników, dodatkowe skrzynie z wyposażeniem oraz ogólny wcześniejszy dostęp do nowych zawartości.

Oprócz tych elementów w Przepustce Sezonowej znajdą się: ekskluzywna emotka Sunbeam dla wszystkich 12 wojowników, ekskluzywny emblemat oraz 30-dniowy status Czempiona. Przygotowywane są także dodatki dla osób zamawiających wersję Deluxe: unikatowe hełmy i specjalne wykończenia.


Przy okazji prezentujemy nowy zwiastun produkcji.

Zamknięte beta testy For Honor pod koniec stycznia

Czekacie na For Honor? Jeśli tak, to z pewnością nie możecie przegapić okazji, aby wziąć udział w zamkniętych beta testach. Te będą zorganizowane od 26 do 29 stycznia, a żeby wypróbować grę wystarczy odwiedzić oficjalną stronę produkcji i tam się zarejestrować. Twórcy natomiast zastrzegają sobie prawo do wybrania graczy z listy. Nie każdy więc otrzyma dostęp.

Ciekawostką jest to, że w trakcie beta testów za dobre osiągnięcia będzie można dostać specjalne bonusy do wykorzystania w pełnej wersji gry. Ta pojawi się już 14 lutego tego roku na PC, PS4 oraz XOne.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

8 Shares
Share8
+1
Tweet