Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Scorn może być naprawdę niezłym horrorem

Kolejna nowa gra na Xbox Series X. Zobaczcie jak prezentuje się Scorn w akcji.

Pierwszy materiał z rozgrywki prosto z pokazu Microsoftu. Scorn to klimatyczna gra przygodowa z gatunku FPS osadzona w koszmarnym wszechświecie o dziwnych formach i posępnej scenerii. Został zaprojektowany wokół idei „bycia wrzuconym w świat”. Izolowany i zagubiony w tym marzycielskim świecie, będziesz eksplorować różne połączone regiony w nieliniowy sposób.

Niepokojącym środowiskiem jest sama postać. Każda lokalizacja zawiera własny motyw (historię), zagadki i postacie, które są integralną częścią tworzenia spójnego świata. W trakcie gry będziesz otwierać nowe obszary, zdobywać różne zestawy umiejętności, broń, przedmioty i próbować zrozumieć przedstawione Ci wizje.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się