Scorn – horror, o którym mamy myśleć długo po ukończeniu gry. Teaser i screeny

Studio Ebb Software szykuje naprawdę pokręcony świat, do którego już teraz nas zaprasza.

Scorn (Pogarda), ma być horrorem utrzymanym w irracjonalnej i pełnej niepokoju stylistyce. Tytuł jest szykowany z myślą o PC i powinien pojawić cię na rynku w 2017 roku. Deweloperzy chcą nas zaskoczyć organicznym światem, który będziemy przemierzać obserwując akcję z oczu postaci. Oprócz strzelania czeka na nas sporo logicznych zagadek, a podczas eksploracji spotkamy również istoty, które nie będą do nas wrogo nastawione. – Wiele z nich nie będzie się nami w ogóle przejmowało, lecz kiedy zastaniemy je w złym nastroju, mogą rozszarpać nas na strzępy – opisuje swój tytuł Ebb Software.


W Scorn nie znajdziemy żadnych scenek przerywnikowych, zatem cała historia zostanie opowiedziana na silniku gry. – Staramy się stworzyć coś tak niepokojącego, że będziecie myśleć o motywach oraz ideach z gry jeszcze długo po jej zakończeniu – zaznacza Ljubomir Peklar ze studia Ebb Software.

Rozgrywka ma być nieliniowa, a zagadki naprawdę na wielką skalę. Ciekawe, co ostatecznie z tego ostatecznie wyjdzie. Zapraszamy do galerii i na teaser Scorn. Odnajdziecie się w takich klimatach?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

84 Shares
Share84
+1
Tweet