Rywalka dla Lary Croft? Nowa gra na PS4 vs Rise of the Tomb Raider

Obie gry prezentują się rewelacyjnie.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo zadebiutuje w przyszłym miesiącu na PlayStation 4, lecz zamiast Nathana Drake’a, pokierujemy tym razem dzielną Chloe Frazer. Oglądając zwiastuny nadchodzącej przygody, nie sposób nie porównać bohaterki do kultowej postaci Lary Croft. W obu przypadkach mamy do czynienia z silnymi charakterami, żądzą przygód i wielką tajemnicą.

YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1 postanowił zestawić Uncharted: Zaginione DziedzictwoRise of the Tomb Raider uruchomionym na PS4 Pro, wyszukując przy tym podobnych ujęć w obu produkcjach.

Trzeba przyznać, że obie gry wyglądają bardzo dobrze. Ciekawe, czy gracze polubią Chloe Frazer tak samo, jak pannę Croft.

Tak brzmi polski dubbing w oczekiwanej grze na PS4

Polski oddział PlayStation prezentuje trailer Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, który przedstawia polską wersję językową tytułu. Przypominamy, że do gry – będącej samodzielnym dodatkiem do Uncharted 4: Kres Złodzieja – dobierzemy się w przyszłym miesiącu. Data premiery to 23 sierpnia.

Mimo że mamy do czynienia z dodatkiem, jest on naprawdę sporych rozmiarów. Cała przygoda w Zaginionym Dziedzictwie zajmie nam około 10 godzin, a przy tym cena wydaje się naprawdę atrakcyjna – 169 zł w PS Store.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo jest pierwszą samodzielną przygodą w historii serii Uncharted, której główną bohaterką jest Chloe Frazer.

Żeby odzyskać starożytny, indyjski artefakt i nie dopuścić, aby trafił w ręce okrutnego spekulanta wojennego, Chloe Frazer musi poprosić o pomoc słynną najemniczkę Nadine Ross (znaną z Uncharted 4: Kres Złodzieja).

Chloe i Nadine, przemierzając Ghaty Zachodnie w Indiach, muszą nauczyć się współpracować, aby odnaleźć artefakt, pokonać groźnych nieprzyjaciół i nie dopuścić, by cały region pogrążył się w chaosie.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo umożliwi rozgrywkę w trybie wieloosobowym i przetrwania z Uncharted 4: Kres Złodzieja. Rozgrywka wieloosobowa przez sieć na PS4 wymaga subskrypcji PlayStation Plus.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.