Rycerze Mroźnego Tronu lądują w produkcji Blizzarda

Oto nowości od popularnego producenta.

Nadeszło nowe rozszerzenie Rycerze Mroźnego Tronu do Hearthstone. Król Lisz – Władca Plagi, pan Cytadeli Lodowej Korony, dzierżący przeklęty runiczny miecz zwany Ostrzem Mrozu – przybył skuć lodem Karczmę i serca wszystkich jej gości, obiecując wielką moc w postaci 135 nowych, mroźnych kart.

Rozszerzenie Rycerze Mroźnego Tronu zabiera graczy na Północną Grań, gdzie czeka ich przedwczesny zgon. Zostaną jednak ożywieni przez Króla Lisza i otrzymają nowe, przerażające moce z zaświatów. Poszukiwacze przygód mogą okiełznać ich potęgę, jeśli zgromadzą dziewięć nowych legendarnych kart bohaterów, które po użyciu przemieniają bohaterów z Hearthstone w straszliwych rycerzy śmierci.

Śmiałkowie, którym starczy sił, żeby powstać przeciwko Królowi Liszowi, mogą zmierzyć się z wymagającymi misjami dostępnymi za darmo dla wszystkich w ramach rozszerzenia Rycerze Mroźnego Tronu. Gracze, którzy wkroczą do skutych lodem komnat Cytadeli Lodowej Korony i ukończą prolog, otrzymają losową legendarną kartę bohatera – rycerza śmierci, a następnie będą mogli stoczyć walkę w dwóch skrzydłach strzeżonych przez pamiętnych bossów z World of Warcraft, takich jak rozsiewający zarazę Profesor Przebrzyd czy Krwawa Królowa Lana’thel. Na końcu zaś czeka na nich sam Król Lisz broniący Tronu Mrozu.

Rozszerzenie Rycerze Mroźnego Tronu jest już dostępne na komputery z systemami Windows i Mac, a także tablety i telefony komórkowe z systemami iOS i Android. Pakiety kart można zakupić oddzielnie lub w zestawach po obniżonej cenie w sklepie w grze za złoto lub prawdziwe pieniądze. Obowiązują te same ceny co w przypadku innych pakietów kart Hearthstone. Gracze mogą obecnie wygrać pakiety kart z rozszerzenia Rycerze Mroźnego Tronu w trybie Areny lub tworzyć karty za pomocą tajemnego pyłu, który można pozyskać, odczarowując niechciane egzemplarze. Gracze, którzy zalogują się do 31 października 2017, otrzymają trzy darmowe pakiety kart Rycerzy Mroźnego Tronu jako wsparcie podczas szturmu na Cytadelę Lodowej Korony.

Źródło: Blizzard

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.