Rusza GeForce Cup. Kto będzie najlepszy w Hearthstone?

Pula nagród 16 tysięcy złotych, 24 zawodników i ponad 2 miesiące rozgrywek.

Wystartowały zapisy do pierwszego z czterech turniejów kwalifikacyjnych rozgrywek GeForce Cup w grze Hearthstone: Heroes of Warcraft. Ośmiu zawodników (po dwóch najlepszych z każdego turnieju) uzyska awans do turnieju głównego, w którym zmierzą się wraz z zaproszonymi szesnastoma gwiazdami o tytuł polskiego mistrza.

GeForce Cup to dotychczas największy turniej Hearthstone: Heroes of Warcraft w Polsce. W puli nagród znalazło się 16 tysięcy złotych w gotówce oraz cztery tablety NVIDIA SHIELD K1. Zwycięzcę, który otrzyma połowę tej kwoty poznamy po około dwóch miesiącach rozgrywek online, transmitowanych na kanale Twitch firmy NVIDIA. Ambasadorem turnieju i jego głównym komentatorem jest Mateusz „MKRR3” Krzesiński.


Pierwszy turniej startuje 20 stycznia 2016 roku o godzinie 18:00. Turniej główny będzie składać się z fazy grupowej, gdzie pojedynki odbywać się będą na zasadach Bo5 (do trzech wygranych), a następnie po dwóch zawodników z każdej grupy awansuje do fazy play-off. Najlepsza czwórka powalczy o nagrody pieniężne, a przegrani otrzymają tablety SHIELD K1.

Źródło: GeForce

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

7 Shares
Share7
+1
Tweet