Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Russia 2055 – niesamowity FPS tworzony przez jedną osobę

W sieci pojawiły się świeże materiały z gry Russia 2055, które urzekają klimatem i zachwycają oprawą biorąc pod uwagę fakt, że za całością stoi jedna osoba.

Russia 2055 to futurystyczny FPS, w którym roi się od wielkich kosmitów do marines i mechów. Całość prezentuje się wybornie i hula na technologii Unreal Engine 4. Problem jest jednak taki, że to projekt tworzony przez jedna osobę (InvictusVolition), zatem nie mamy pewności, czy doczeka się ostatecznej wersji, a jeśli tak, to pewnie długo na nią poczekamy. W chwili obecnej deweloper nie ukończył nawet pierwszej mapy.

Russia 2055 ma zapewnić nam zmagania sieciowe dla maksymalnie 64 graczy. Wejdziemy w skórę żołnierza walczącego z obcą cywilizacją. Możliwe będzie również pokierowanie ogromnym mechem.

Z pewnością będziemy śledzić losy projektu Russia 2055 i mu kibicować. Dajcie znać, czy również Wam zaprezentowany przez InvictusVolition klimacik przypadł do gustu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%