Russia 2055 – darmowe granie w FPS z robotami, obcymi i marines. Dla kogo?

Russia 2055 – darmowe granie w FPS z robotami, obcymi i marines. Dla kogo?
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PC

Choć za projektem Russia 2055 stoi tylko jedna osoba, dotychczasowe materiały z gry prezentują się niezwykle ciekawie. W sieci wylądował nowy zwiastun.

Russia 2055 pisaliśmy już w październiku zeszłego roku i z niecierpliwością czekaliśmy od tego czasu, aż w sieci wylądują jakieś kolejne konkrety na temat tego jednoosobowego projektu. Teraz deweloper Invictus Volition wrzuca do sieci nowy zwiastun. Podkreśla ponadto, że gra znajduje się jeszcze w fazie pre-alpha, a darmowa wersja beta będzie dostępna dla wszystkich tych, którzy śledzą konto jednoosobowego studia na Twitterze.

Oglądajcie zatem poniższe materiały i jeśli Russia 2055 wydaje się Wam warta wypróbowania, subskrybujcie konto Invictus Volition. Beta ma zostać udostępniona na początku 2019 roku.

Russia 2055 to futurystyczny FPS, w którym roi się od wielkich kosmitów do marines i mechów. Całość prezentuje się wybornie i hula na technologii Unreal Engine 4. Strzelanka ma zapewnić nam zmagania sieciowe dla maksymalnie 64 graczy. Wejdziemy w skórę żołnierza walczącego z obcą cywilizacją. Możliwe będzie również pokierowanie ogromnym mechem.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie