Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Russia 2055 – darmowe granie w FPS z robotami, obcymi i marines. Dla kogo?

Choć za projektem Russia 2055 stoi tylko jedna osoba, dotychczasowe materiały z gry prezentują się niezwykle ciekawie. W sieci wylądował nowy zwiastun.

Russia 2055 pisaliśmy już w październiku zeszłego roku i z niecierpliwością czekaliśmy od tego czasu, aż w sieci wylądują jakieś kolejne konkrety na temat tego jednoosobowego projektu. Teraz deweloper Invictus Volition wrzuca do sieci nowy zwiastun. Podkreśla ponadto, że gra znajduje się jeszcze w fazie pre-alpha, a darmowa wersja beta będzie dostępna dla wszystkich tych, którzy śledzą konto jednoosobowego studia na Twitterze.

Oglądajcie zatem poniższe materiały i jeśli Russia 2055 wydaje się Wam warta wypróbowania, subskrybujcie konto Invictus Volition. Beta ma zostać udostępniona na początku 2019 roku.

Russia 2055 to futurystyczny FPS, w którym roi się od wielkich kosmitów do marines i mechów. Całość prezentuje się wybornie i hula na technologii Unreal Engine 4. Strzelanka ma zapewnić nam zmagania sieciowe dla maksymalnie 64 graczy. Wejdziemy w skórę żołnierza walczącego z obcą cywilizacją. Możliwe będzie również pokierowanie ogromnym mechem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się