Polski cyberpunkowy shooter trafia w Wasze gusta? Może ten filmik Was przekona

Polski cyberpunkowy shooter trafia w Wasze gusta? Może ten filmik Was przekona
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Zobaczcie czterech bossów i nowe ujęcia z rozgrywki.

Polski cyberpunkowy shooter RUINER od warszawskiego studia Reikon oraz wydawcy Devolver Digital zbliża się wielkimi krokami na Xbox One, PlayStation 4 i PC. Premiera już 26 września i z tej okazji twórcy przygotowali nowy zwiastun rozgrywki, który odkrywa nowych brutalnych bossów. Kilka informacji o każdym z nich znajdziecie poniżej. Zaraz pod materiałem od dewelopera, dorzucamy 18 pierwszych minut z grą od serwisu IGN.

Heavy Cyborg
Wciąż nieukończony, jeden z pierwszych i najlepszych projektów NagaShiwa Corps. Różne modele są wzorowane na innych zwierzętach i uzbrojone w przeróżne narzędzia zagłady – od szponów z adamantium po granaty. Ulubieńcem mas jest mityczny Minotaur. Powolne, ale niezwykle potężne – te cyborgi będą mogły rozerwać każdego na strzępy.

Shadow
Jest równie tajemniczy jak większość żołnierzy Triady, nikt nie wie skąd się wziął. Ma wiele imion, ale na międzynarodowej liście terrorystów INTERPOLu widnieje pod pseudonimem Shadow. Nikt nie został oskarżony o tyle morderstw co on. Obecnie poszukiwany za masowe zbrodnie przeciwko ludzkości.

Captain Bogdan
Zbrodniarz wojenny poszukiwany za egzekucji cywilów podczas powstania na Bałkanach w 2054. Choć jego cybernetyczne ulepszenia są już przestarzałe, to sam kapitan jest przerażająco skuteczny. Poszukiwany także za napaść z bronią w ręku, wyłudzenia i pobicia

Mother
Gigantyczna machina posiadająca świadomość, która zasila całą sieć zabezpieczeń Heaven. Może przejąć kontrolę nad niemal każdym urządzeniem elektronicznym lub maszyną w otoczeniu, do którego jest podłączona. Posiada niezwykle brutalną, wręcz sadystyczną osobowość. Uwielbia bawić się ze swymi ofiarami zanim je zabije. Jej moc jest nieskończona.


Źródło: materiał producenta

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie