Ród smoka oficjalnie przedłużony. HBO błyskawicznie reaguje na popularność serialu

Ród smoka przedłużony na drugi sezon. Błyskawiczna reakcja HBO
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale Uniwersum

Ród smoka został przyjęty przez widzów i krytyków tak dobrze, że HBO już zdecydowało o przedłużeniu serialu na kolejny sezon.

Wystarczyło zaprezentować widowni pierwszy odcinek, by włodarze stacji wiedzieli już, że mają kolejny hit. Serial pobił już zresztą rekord HBO, stając się największą premierą w historii stacji; statystyki mówią tu same za siebie. Pilot przyciągnął łącznie 20 milionów widzów, nic więc dziwnego, że HBO chce kontynuować produkcję osadzoną w świecie Gry o tron.

W oficjalnym oświadczeniu spółki Warner Media Francesca Orsi z HBO nie kryła entuzjazmu w kwestii rozwoju serialu:

„Członkowie naszej fenomenalnej obsady i ekipy podjęli się ogromnego wyzwania i przekroczyli najśmielsze oczekiwania, tworząc serial, który po prostu trzeba obejrzeć. Ogromne podziękowania dla George’a, Ryana i Miguela za poprowadzenie nas w tej podróży. Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani kontynuacją sagi rodu Targaryenów w drugim sezonie”.

Na ekranach w pierwszym sezonie serialu Ród smoka pojawią się Paddy Considine, Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Steve Toussaint, Eve Best, Fabien Frankel, Sonoya Mizuno, Rhys Ifans, a także Milly Alcock, Bethany Antonia, Phoebe Campbell, Emily Carey, Harry Collett, Ryan Corr, Tom Glynn-Carney, Jefferson Hall, David Horovitch, Wil Johnson, John Macmillan, Graham McTavish, Ewan Mitchell, Theo Nate, Matthew Needham, Bill Paterson, Phia Saban, Gavin Spokes i Savannah Steyn. Jak na razie nie wiadomo, kogo z tej obsady zobaczymy ponownie w drugiej odsłonie.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie