Rockstar szykuje świąteczne DLC do GTA Online?

Wszystko na to wskazuje.

Wszyscy fani GTA V czekają obecnie na dodatek z napadami, który został ostatnio zapowiedziany przez Rockstar. Podano szczegóły, mogliśmy zobaczyć również trailer.


Na Heist DLC musimy czekać do przyszłego roku, ponieważ deweloper chce dopracować misje z napadami w najdrobniejszych szczegółach.

Żeby umilić nam czekanie, dostaniemy jednak coś ekstra. Pamiętacie niedawne przecieki, które sugerowały świąteczny dodatek do GTA V?

Poznaliśmy wówczas zawartość rzekomego DLC, która prezentuje się następująco:

  • Jeszcze więcej śniegu na konsolach nowej generacji! Ponadto na drogach będzie ślisko. Natomiast na PS3 i Xbox 360 zobaczymy tyle białego puchu, co w zeszłorocznym DLC.
  • 8 nowych strojów, oczywiście zimowych.
  • Świąteczny apartament dla posiadaczy wersji gry na PS4 i Xbox One. Na starszych konsolach przeceny na standardowe mieszkania.
  • Dodatkowa misja Cops and Crooks.
  • Efekt Red Sky w czasie opadów śniegu (dostępne tylko na PS4 i Xbox One).

Okazuje się, że plotka może być jak najbardziej prawdziwa. Wynika tak z odpowiedzi Rockstar na pytania fanów, które studio publikuje na swojej stronie. – Ponieważ potrzebujemy trochę czasu na dopracowanie dodatku Heist, szykujemy mały prezent świąteczny – wyjaśnia deweloper. Mają go dostać posiadacze nowych oraz starszych konsol.

Czyżby chodziło właśnie o świąteczne DLC? Przekonamy się już wkrótce.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

9 Shares
Share9
+1
Tweet