Napady w GTA Online mają trailer. Poznaliśmy też pierwsze szczegóły!

Czekacie na ten dodatek? Jest na co!

Nie dalej jak wczoraj informowaliśmy Was o przeciekach dotyczących DLC do GTA V, które ma wprowadzić do rozgrywki online misje Napady. Część z informacji, które do niedawna były tylko plotkami, sprawdziły się.

Wiemy już, że w Napadach w GTA V Online weźmie udział 4 graczy. Muszą oni mieć jednak minimum 12 poziom doświadczenia. Dostępnych będzie 20 nowych misji. Rockstar wylicza, że przejście ich zajmie przynajmniej 20 godzin, ale uwaga. Będzie tak jeśli misję przejdziecie tylko na jeden sposób. A jak wiadomo w GTA V są przynajmniej dwie metody na wykonanie skoku. Czas na przejście wszystkich misji na kilka sposobów, może więc się sporo wydłużyć.


Ponadto w grupie graczy, będzie trzeba wybrać jednego lidera. Ten będzie odpowiedzialny za wybór strojów, metody na skok, czy też samych członków ekipy. Co ciekawe, lider dostaje za wykonanie napadu nagrodę dopiero po całej akcji, reszta za zrealizowanie tylko swojej części i to mimo powodzenia akcji lub nie.

Wraz z dodatkiem gracze otrzymają też całkiem nowe bronie, pojazdy oraz stroje.

Niestety nie wiadomo, kiedy DLC trafi do pobrania. Jest jednak mało prawdopodobne, aby Napady zadebiutowały jeszcze w tym roku. Rockstar zaznacza, że przy dodatku mają mnóstwo pracy. Chcą bowiem, aby każdy z graczy poczuł się, jakby to on był gwiazdą napadu, a nie tylko lider. To trudne zadanie, bowiem misje trzeba przygotować tak, aby pojedynczy gracze, mieli indywidualne miejsce w akcji.

Na otarcie łez przed oczekiwaniem na GTA V Online Napady, pozostaje nowy zwiastun. Napady będą dostępne zarówno na konsole najnowszej generacji, jak i poprzedniej oraz dla nadchodzącej wersji na PC.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

12 Shares
Share12
+1
Tweet