Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Rockstar przeprasza graczy, ale jednocześnie im dziękuje. Chodzi o napady w GTA

Studio wybrało trochę dziwne miejsce, by tłumaczyć się z opóźnień.

Rockstar obiecywał fanom GTA Online, że drużynowe napady pojawią się w grze wiosną tego roku. Niestety, musimy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ plany trochę się zmieniły.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu graczy czeka na napady on-line z niecierpliwością. Chcieliśmy wydać aktualizację tej wiosny, leczo prace nad dodatkiem zajmują więcej czasu niż przewidywaliśmy – tłumaczy się studio.

– Przepraszamy za opóźnienia i zapewniamy, że ciężko pracujemy nad aktualizacją, by trafiła do Was jak najszybciej. Zawsze skupiamy się na jakości. Dziękujemy również za cierpliwość, zrozumienie i wsparcie – dodano w oficjalnym komentarzu.

Nie wiadomo jednak, jaka jest nowa data premiery dodatku wprowadzającego drużynowe napady w GTA Online. Rockstar wspomniał jedynie, że mamy czekać na więcej informacji.

Dziwi tylko trochę, dlaczego studio nie opublikowało tych wiadomości jako samodzielnego tekstu, by dotarły do szerszego grona odbiorców. O opóźnieniu dowiedzieliśmy się bowiem z komentarza Rockstar pod artykułem dotyczącym premiery najnowszej aktualizacji do GTA OnlineI’m Not a Hipster.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się