Robinson: The Journey już na PlayStation VR. Zobaczcie premierowy zwiastun

Robinson: The Journey już na PlayStation VR. Zobaczcie premierowy zwiastun
Filmiki z gier Newsy PS4

Nowa gra przygodowa od studia Crytek.

Robinson: The Journey wykorzystuje moc PlayStation VR i silnika CRYENGINE V, aby przenieść nas do fantastycznego świata pełnego przygód, tajemnic i dinozaurów.

Gracze wcielą się w młodego chłopca, Robina, którego statek rozbił się na powierzchni nieodkrytej dotąd planety Tyson III. Ich zaradność zostanie wystawiona na próbę, kiedy w towarzystwie robota HIGSa oraz młodego tyranozaura Laiki, wyruszą na poszukiwanie ocalałych członków załogi zakończonej tragicznie wyprawy kosmicznej. Z każdym krokiem coraz bardziej zdają sobie sprawę z tego, jak wrogie jest otaczające ich terytorium i powoli poznają wciągającą historię tętniącego życiem świata, w którym się nagle znaleźli.

Z okazji premiery gry Crytek wydał nowy zwiastun, ukazujący początek przygody Robina na nowej planecie. Filmik zobaczycie poniżej.

Robinson: The Journey jest dostępne w PlayStation Store w cenie 249 zł. Tytuł działa zarówno na PlayStation 4 i PS4 Pro przy użyciu gogli PlayStation VR. W PS Store zaznaczono również, że produkcja obsługuje zarówno tryb 2D, jak i 3D. Aby korzystać z funkcji stereoskopowego 3D, niezbędny jest telewizor 3D obsługujący wyświetlanie stereoskopowe oraz odpowiednie okulary 3D.


Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie