PlayStation VR na PS5 – Sony rozdaje adaptery

0 komentarzy

PlayStation VR nie będzie w żaden sposób problematyczne dla posiadaczy PS5. Sony oferuje darmowe adaptery do swojej nowej konsoli.

PSVR to bardzo kompetentny sprzęt do wirtualnej rzeczywistości. Gogle są uznawane za jedno z najlepszych budżetowych rozwiązań w tym segmencie rynku i zyskały sporą popularność. Sony nie zdradziło jeszcze czy planuje w najbliższym czasie wydać nową wersję PSVR dla PlayStation 5, ale miłośnicy wirtualnej rzeczywistości nie pozostaną z niczym.

Na oficjalnej stronie wsparcia PlayStation pojawiła się specjalna sekcja dla posiadaczy PSVR. Mogą oni odebrać adapter do PS5 w zupełności za darmo.

Wystarczy udać się na tę stronę i wpisać numer seryjny znajdujący się z tyłu stacji PlayStation VR. Następnie zostaniemy poproszeni o podanie swojego adresu, a Sony prześle nam adapter. Nie wiadomo, czy oferta działa aktualnie w naszym kraju, ale nie zaszkodzi spróbować. Szkoda, że adaptery nie są dołączane do każdego pudełka z PlayStation 5, ale jest to raczej zrozumiałe.

Tego typu akcja zwiastuje, że raczej nie ujrzymy nowych gogli wirtualnej rzeczywistości od Sony zbyt szybko. Producent z całą pewnością już nad nimi pracuje, jednak na zapowiedź będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Wirtualna rzeczywistość to wciąż stosunkowo młoda technologia, a nowa generacja otworzy jej całą masę świeżych możliwości.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się