Robin Hood - Sheerwood Builders - atak łuczników na nadjeżdżający konwój

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Robin Hood – Sherwood Builders to polska gra, w której zbudujecie wioskę i napadniecie bogaczy

Rodzime PlayWay podzieliło się w sieci nowym zwiastunem produkcji tworzonej przez polskie Mean Astronauts. W Robin Hood – Sherwood Builders wcielicie się w tytułowego bohatera oraz rozwiniecie własną osadę.

Robin Hooda powinien kojarzyć każdy, bowiem jest to naprawdę ugruntowana w popkulturze postać. To ten przyjazny biedakom rzezimieszek, który okrada najbogatszych, aby pomóc najuboższym. Brzmi jak świetny koncept do wykorzystania w grze, dlatego nie dziwię się, że Polacy zdecydowali się na realizację takowego projektu.

Robin Hood – Sherwood Builders to przygodowa gra akcji łącząca elementy RPG i city-buildera, w której wcielimy się w bohatera klasycznej legendy o Robinie z Sherwood – śmiałka, króla złodziei, zmorę bogaczy i bohatera ludzi biednych i uciśnionych. Jako Robin, będziemy kraść, walczyć, polować na zwierzynę, pomagać biednym, a także rozbudowywać leśną wioskę i jej społeczność. Do dyspozycji będziemy mieć także otwarty świat do dowolnej eksploracji.

– czytamy na łamach karty produktu na platformie Steam

Jeśli zainteresował Was powyższy zwiastun, polecam czym prędzej gnać na platformę Steam. Czeka tam demo produkcji w sam raz do ogrania w wolnej chwili. Na ten moment nie jest znana data premiery pełnego wydania produkcji i wiadomo jedynie o pracach nad wersją na PC.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się