Returnal. Poznaliśmy system rozwoju postaci

0 komentarzy

System rozwoju postaci w grze Returnal zapowiada się interesująco.

Wypływają nowe informacje, na temat zapowiadanej produkcji studia Housemarque. W trakcie przemierzania obcej planety odblokujemy nowe obszary, znajdziemy lepszy ekwipunek i rozwiniemy umiejętności astronautki Selene. Nie bez znaczenia pozostaje też pradawna technologia, która może na stałe zwiększyć potencjał naszej postaci.

Twórcy akcentują jednak, że w dużej mierze nasz progres uzależniony będzie od szczęścia. Produkcję cechuje bowiem losowy charakter zabawy i rozgrywka u każdego z graczy będzie wyglądać nieco inaczej. Najcenniejszym zasobem przenoszonym między sesjami w Reuturnal, mają być umiejętności gracza. Przyswojenie systemów i technik oraz poznanie sekretów Atropos, przełoży się na większą szanse przeżycia w trakcie kolejnych eskapad. Ciekawie przedstawia się też system walki o którym przeczytacie więcej tutaj.

Returnal ma zadebiutować na rynku już 19 marca. Gra będzie dostępna tylko na konsoli PlayStation 5. Produkcja od Housemarque to dynamiczny shooter z perspektywy trzeciej osoby, który charakteryzuje nietypowy klimat mrocznego science-fiction.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się