Returnal na kolejnym zwiastunie. System walki w szczegółach

0 komentarzy

Studio Housemarque opublikowało kolejny zwiastun swojej nadchodzącej gry. Returnal prezentuje się naprawdę dobrze, a tym razem przyjrzymy się walce.

PlayStation 5 nie ma na ten moment zbyt wielu ciekawych tytułów ekskluzywnych. To już norma przy premierze nowych generacji konsol i wkrótce sytuacja ulegnie poprawie.

Jedną z nadchodzących gier na wyłączność PS5 jest Returnal od Housemarque. To bardzo szybki, dynamiczny shooter z perspektywy trzeciej osoby, który charakteryzuje nietypowy klimat mrocznego science-fiction.

Twórcy stale publikują nowe materiały ze swojej gry i trzeba przyznać, że prezentuje się ona naprawdę dobrze. Właśnie otrzymaliśmy świeżutki zwiastun, w którym deweloperzy prezentują dostępne w Returnal uzbrojenie i przeciwników.

Arsenał głównej bohaterki jest całkiem bogaty i dodatkowo możemy go modyfikować. Przy okazji bestiariusz świata przedstawionego również nie pozostawia wiele do życzenia. Maszkar będzie sporo, a ich design prezentuje się wyśmienicie.

Przy okazji warto wspomnieć, że postać sterowana przez gracza może wykorzystywać specjalne ulepszenia, które mają swoje mocne strony, ale mogą też wpłynąć negatywnie na samą bohaterkę.

Gra ma zadebiutować na rynku już 19 marca. Będzie dostępna tylko na PlayStation 5. Poniżej możecie zobaczyć omówiony zwiastun.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się