Już dziś kolejny exclusive z PS5 debiutuje na PC. Przygotujcie się na premierę

Returnal dziś debiutuje na PC. Wielki hit z PS5 doczekał się konwersji
Newsy PC PS5

Dziś premiera Returnal na PC, czyli nie tylko gry startowej z PS5, ale i świetnie przyjętego przez krytyków i graczy hitu. Czy uda jej się podbić także serca graczy PC?

Returnal to naprawdę wyjątkowa przygoda i gracze na PeCetach mogą cieszyć się, że zagrają w kolejną naprawdę udaną pozycję.

Dziś premiera Returnal na PC

Gra od Housemarque zabłysnęła na PS5 w 2021 roku i z miejsca okazała się niezwykle ciepło przyjętą produkcją. Twórcy postanowili wydać wysokobudżetową grę AAA, która jednak garściami czerpie z dokonać indie deweloperów. Oparli tytuł na mechanikach znanych z roguelike’ów i chyba im się opłaciło. Returnal z miejsca został sporym hitem, a także jedną z najcieplej przyjętych gier 2021 roku. I teraz debiutuje na PC.

Dziś nastąpi premiera gry na platformie Steam i Epic Games Store, gdzie kupimy ją za 259 zł, czyli mniej, niż kosztowała premierowo na PlayStation 5. Jeżeli chcecie zapoznać się z wymaganiami i innymi najważniejszymi informacjami na temat produkcji, zapraszam do tego artykułu.

Przerwij cykl na PC w nagradzanej strzelance trzecioosobowej typu bullet hell. Odyseja roguelike Selene nadejdzie z mnóstwem ulepszeń oprawy graficznej i wydajności, aby zagwarantować niezapomnianą podróż. To kompletne wydanie Returnal – łącznie z opcją wstrzymania cyklu, trybem fotograficznym, trybem współpracy oraz Wieżą Syzyfa. Wszystkie te elementy będą dostępne od momentu pojawienia się gry na platformie.

– głoszą twórcy na Steam

Twórcy przygotowali dla graczy sporo ulepszeń, w tym drobne usprawnienia graficzne. Znajdziemy tu jednak sterowanie dostosowane do myszki i klawiatury, wsparcie dla monitorów ultrapanoramicznych, wiele różnych ustawień oraz narzędzia NVIDIA DLSS, NVIDIA NIS i AMD FSR2. Tytuł powinien zostać odblokowany o godzinie 17:00.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie