Returnal: Ascension na rozgrywce. Nowe wyzwania, ten sam świetny klimat

Returnal - bohaterka
PS5

Na poprzednim pokazie State of Play zapowiedziano Returnal: Ascension. To darmowa aktualizacja, która trafi do najnowszej gry Housemarque już 22 marca. Twórcy zaprezentowali długaśny, bo prawie dwudziestominutowy, materiał z rozgrywki.

Na gameplay’u widzimy przemierzanie Wieży Syzyfa – wielopoziomowego zestawu wyzwań z losowo generowanymi pomieszczeniami, nowymi przeciwnikami oraz spluwami. Łatka z pewnością sporo wydłuży czas rozgrywki, jaki oferuje obecnie tytuł od Housemarque. Aktualizacja Ascension wprowadzi też do gry tryb kooperacji, z którym zapoznają się jednak tylko osoby subskrybujące PlayStation Plus.

Nie wiadomo czy Housemarque ma w planach kolejne aktualizacje zawartości do Returnal. Tak naprawdę mało kto spodziewał się darmowej łatki, więc trzeba czekać na kolejne informacje od twórców.

Housemarque potwierdziło niedawno, że na razie nie przygotowuje kontynuacji swojego mrocznego roguelite’a. Studio powoli szykuje zupełnie nową markę, ale na ujawnienie jej szczegółów musimy jeszcze poczekać. Nowy projekt fińskiego studia jest jeszcze najpewniej w powijakach.

Returnal jest dostępne tylko i wyłącznie na PlayStation 5. Nie wiadomo nic na temat ewentualnego portu na inną platformę lub platformy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie