Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Resident Evil Zero HD – pół godziny walki z zombiakami

Zapraszamy na gameply od Capcom, który prezentuje odświeżaną właśnie wersję Resident Evil Zero. Dla fanów serii – pozycja obowiązkowa.

Oczywiście dla tych, którzy nie mieli okazji zagrać w oryginalną wersję gry, która pojawiła się pierwotnie na konsoli Nintendo GameCube, a następnie w poprawionej formie na Wii. Tytuł przedstawia wydarzenia, które rozegrały się przed pierwszą odsłoną serii Resident Evil, dlatego naprawdę warto się nim zainteresować.

Niedawno ponownie skończyłem Zero na Wii i patrząc na odświeżaną wersję muszę przyznać, że wygląda dużo lepiej, co widać przede wszystkim po wyższej rozdzielczości, poprawionych teksturach i lepszym oświetleniu. Poza tym – to dokładnie ta sama gra, więc jeśli mieliście do czynienia z wcześniejszą edycją, nic nowego tutaj dla siebie nie znajdziecie.

Resident Evil HD Remaster zostanie wydany na początku przyszłego roku. Platformy docelowe, to PC oraz konsole: PlayStation 3, PS4, X360 oraz Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się