Kto napisze scenariusz do filmu animowanego Venom? Ten człowiek zna się na ekranizowaniu komiksów

animacja venom scenariusz
Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Plotki mówią, że scenariuszem do animacji pt. Venom zajmie się Seth Rogen. Ten sam, który pracował przy przeniesieniu na ekran komiksu Niezwyciężony.

Mniej więcej dwa tygodnie temu informowaliśmy Was o dacie premiery filmu pt. Venom 3. Dziś zmierzamy z nowymi wieściami odnośnie tego uniwersum. Do sieci dostała się wszak poszlaka, kto też miałby się zająć scenariuszem animowanego Venoma. Mówi się o producencie projektów Amazona – Sethcie Rogenie. Tak przynajmniej twierdzi insider CanWeGetToast, który już niejednokrotnie dał o sobie znać, jako o wiarygodnym źródle podobnych doniesień. Przypomnijmy, że Rogen wystąpił w serialach takich jak Preacher oraz The Boys, ale przede wszystkim zajął się produkcją wykonawczą serialu Niezwyciężony, który jest – tak samo jak Venom – adaptacją komiksu.

Animowany Venom – co już wiadomo?

Jeśli chodzi o pewniki, to projekt rozwija Sony Pictures Animation. Cała reszta jest w zasadzie zbiorem domysłów, plotek i przecieków. Ten najbardziej wiarygodny pochodzi również od insidera CanWeGetToast i mówi o tym, że akcja filmu będzie rozgrywać się na alternatywnej Ziemii-138. Mówi się też, że na ekranie pojawi się dodatkowo Spider-Punk. Zanim jednak dowiemy się konkretów, prędzej do kin trafi Venom 3, a więc film, który prawdopodobnie zamknie historię Eddiego Brocka. Więcej na ten temat możecie przeczytać w naszym newsie pt. Venom 3 z nową datą premiery i oficjalnym tytułem. Film będzie pożegnaniem z bohaterem? A poniżej zostawiamy Wam jeszcze zwiastun tejże produkcji:

Źródło:
https://comicbookmovie.com/venom/sonys-rumored-venom-animated-movie-has-reportedly-enlisted-the-boys-seth-rogen-as-writer-producer-a210041

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie