Bad Boys znowu w akcji! Legendarny duet na pierwszym zwiastunie

Bad Boys: Ride or Die
Filmy Newsy

Pościgi, wybuchy, humor i akcja, a przede wszystkim dwójka genialnie dopasowanych bohaterów — to właśnie Bad Boys: Ride or Die, czyli nadchodzący powrót legendy filmów akcji. W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun nadchodzącej produkcji. Nie zabrakło w nim kultowych bohaterów odgrywanych przez dwójkę znanych i lubianych bohaterów. Jesteście gotowi?

Bad Boys: Ride or Die – trailer nowego filmu w sieci

Nietypowi gliniarze i masa akcji — to dość standardowa klisza wykorzystywana w filmach i serialach, która od lat jest sprawdzonym sposobem na wciągające i niezobowiązujące kino. Idealnym przykładem jest w tym wypadku seria filmów Bad Boys, która po raz pierwszy pojawiła się na ekranach jeszcze w 1995 roku. Od tego czasu mieliśmy okazję obejrzeć trzy części przygód duetu detektywów Marcusa Burnetta (Martin Lawrence) oraz Michaela Lowreya (Will Smith). Panowie właśnie szykują się do powrotu!

Wytwórnia Sony Pictures opublikowała w sieci pierwszy zwiastun nadchodzącego filmu. Ten jest świetny, dobrze nastraja przed premierą i… nie zaskakuje, ani trochę. To nadal ta sama dwójka uwielbianych przez nas bohaterów. Oj dzieje się! Zobaczcie sami:

Film będziemy mogli zobaczyć już niedługo. Premiera Bad Boys: Ride or Die została zaplanowana na 7 czerwca 2024 roku. Detektywi zaliczą powrót po kilku latach nieobecności, gdyż ostatni film z ich udziałem, o podtytule For Life ukazał się w kinach na początku 2020 roku. W czerwcu po raz kolejny otrzymamy porcję świetnego kina akcji, ozdobionego dwójką przezabawnych i idealnie dopasowanych bohaterów. Z trailera aż bije chemia między bohaterami, co idealnie nastraja nas przed seansem.

Choć do końca roku pozostało sporo czasu, to coś nam podpowiada, że będzie to jedna z głośniejszych premier. Nie ulega wątpliwości, że marka ma na świecie wielu fanów i ci również tym razem tłumnie udadzą się do kin. Poza tym, kto nie lubi dobrego kina akcji, jak i charakterystycznych bohaterów? To swoisty samograj, dlatego przewidujemy, że będzie niemały sukces.

Źródło: https://twitter.com/SonyPictures/status/1772609451704381495

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie