Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Resident Evil Outrage – nowe informacje o grze

Znany insider ujawnił kolejne informacje o Resident Evil Outrage. Gra ma być kontynuacją podserii Revelations i trafi również na Nintendo Switch.

Niedawny przeciek z Capcom wciąż daje o sobie znać. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się o istnieniu chociażby Dragon’s Dogma 2 i poznaliśmy planowany czas wydanie Resident Evil 4 Remake.

Odświeżenie RE4 to jednak nie jedyna odsłona serii, która została oficjalnie ujawniona dzięki włamaniu na serwery Capcom. Na liście wydawniczej studia widnieje projekt nazwany Resident Evil Outrage, który do tej pory był tajemnicą.

Znany insider – Dusk Golem – potwierdził na swoim Twitterze, że Outbreak to w istocie Resident Evil Revelations 3. Podseria zombiaczego cyklu nie doczekała się nowej odsłony od 2015 roku i jej fani z niecierpliwością czekali na więcej informacji.

Dusk Golem ujawnił również, że gra jest skierowana głównie na Nintendo Switch, choć nie jest tytułem ekskluzywnym. Gra może wykorzystywać zmodyfikowany silnik RE Engine, co nie byłoby specjalnie dużym zaskoczeniem biorąc pod uwagę fakt, że nadchodzące wyłącznie na Switcha Monster Hunter Rise również go używa.

Dodatkowo DG twierdzi, że choć gra ma zawierać sporo elementów akcji, to będzie głównie horrorem na wzór RE7 i remake’u Resident Evil 2.

Wiarygodności całej sprawie dodaje fakt, że Dusk Golem ma na swoim koncie kilka dużych, ostatecznie potwierdzonych przecieków. Mimo to nie uznawałbym powyższych informacji za pewniki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się