Resident Evil. Zakończono prace nad filmem

0 komentarzy

Już nic nie powinno przeszkodzić premierze filmu Resident Evil.

Johannes Roberts został reżyserem produkcji. Premiera ma odbyć się 9 września 2021 roku. Na ekranie zobaczymy wielu znanych aktorów. W bohaterów serii, wcielą się następujące osoby: Jill Valentine (Hannah John-Kamen), Claire Redfield (Kaya Scodelario), Chris Redfield (Robbie Amell), Albert Wesker (Tom Hopper), Leon S. Kennedy (Avan Jogia ), William Birkin (Neal McDonough).

Johannes Roberts poinformował, że klimat serialu ma w dużej mierze bazować na atmosferze jaką pamiętamy z gier komputerowych:

W tym filmie naprawdę chcę wrócić do pierwszych dwóch gier i odtworzyć przerażające wewnętrzne przeżycie, jakiego doświadczyłem w trakcie grania po raz pierwszy, jednocześnie opowiadając ugruntowaną ludzką historię o małym umierającym amerykańskim miasteczku, która będzie odpowiednia dla starych fanów jak i nowych nowej publiczności.

W jednym z naszych newsów prezentowaliśmy fotografie, obrazujące rezydencję Spencerów i helikopter. Kadry wyglądały bardzo klimatycznie i miejmy nadzieję, że miłośnicy horrorów nie będą się czuć zawiedzeni po premierze widowiska.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się