Avan Jogia w filmie Resident Evil. Kreacja Leona Kennedy’ego wzbudza kontrowersje

0 komentarzy

Avan Jogia w Resident Evil nie przypomina konsolowego Leona.

Korzystając z aplikacji TikTok aktor wrzucił do sieci kilka fotek, które prezentują go w mundurze policjanta z serii RE. Jeszcze przed ukazaniem się oficjalnego trailera macie więc okazje zobaczyć jak będzie przedstawiał się jeden z głównych bohaterów ekranizacji.

Zarzuty internautów dotyczą jego aparycji, która odbiega od wyglądu cyfrowego stróża prawa (mowa przede wszystkim o ciemniejszej karnacji Avana). Aktor występował wcześniej w takich filmach jak Zombieland: Kulki w łeb oraz Shaft czy Utonięcie.

Film Resident Evil stanowiący restart cyklu, cały czas powstaje. Twórcy chcą by klimat pierwszych dwóch odsłon gry, został odzwierciedlony w produkcji. Pozycja ma być strawna nie tylko dla długoletnich fanów horroru, ale również zupełnie nowych widzów.

W rolach głównych pojawią się m.in. Kaya Scodelario, Hannah John-Kamen czy Tom Hopper. Premiera została zaplanowana na rok 2021. Miejmy nadzieję, że koronwirus nie pokrzyżuje planów twórcom

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się