Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Avan Jogia w filmie Resident Evil. Kreacja Leona Kennedy’ego wzbudza kontrowersje

Avan Jogia w Resident Evil nie przypomina konsolowego Leona.

Korzystając z aplikacji TikTok aktor wrzucił do sieci kilka fotek, które prezentują go w mundurze policjanta z serii RE. Jeszcze przed ukazaniem się oficjalnego trailera macie więc okazje zobaczyć jak będzie przedstawiał się jeden z głównych bohaterów ekranizacji.

Zarzuty internautów dotyczą jego aparycji, która odbiega od wyglądu cyfrowego stróża prawa (mowa przede wszystkim o ciemniejszej karnacji Avana). Aktor występował wcześniej w takich filmach jak Zombieland: Kulki w łeb oraz Shaft czy Utonięcie.

Film Resident Evil stanowiący restart cyklu, cały czas powstaje. Twórcy chcą by klimat pierwszych dwóch odsłon gry, został odzwierciedlony w produkcji. Pozycja ma być strawna nie tylko dla długoletnich fanów horroru, ale również zupełnie nowych widzów.

W rolach głównych pojawią się m.in. Kaya Scodelario, Hannah John-Kamen czy Tom Hopper. Premiera została zaplanowana na rok 2021. Miejmy nadzieję, że koronwirus nie pokrzyżuje planów twórcom

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się