Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Silent Hill w nowym rozszerzeniu do Dead by Daylight. Zaprezentowano wideo

Twórcy Dead by Daylight poinformowali, że ich produkcja otrzyma elementy z Silent Hill. Rozszerzenie trafi do fanów już w połowie czerwca.

Autorzy z Behaviour Interactive dogadali się z Konami, czego efektem jest nowa zawartość w Dead by Daylight. Gracze otrzymają przeciwnika Piramidogłowego (tutaj nazywa się on Egzekucją), nową bohaterkę (Cheryl Mason z Silent Hill 3) i kojarzoną przez sympatyków serii od Konami lokację Midwich Elementary School. Rozszerzenie zostanie udostępnione 16 czerwca dla wszystkich posiadaczy DbD.

Twórcy opublikowali trailer, a za sprawą serwisu IGN.com w sieci pojawiło się też wideo z 10-minutowym gameplayem prezentującym nową treść. Filmik pokazuje perspektywę Cheryl Mason, aczkolwiek pojawia się tu też wróg z piramidą zamiast głowy.

Nowe postaci z innych produkcji to w sumie nic nowego w Dead by Daylight – produkcja gości już między innymi Freddy’ego Krugera z Koszmaru z Ulicy Wiązów czy Michaela Myersa z Halloween.

Dead by Daylight to sieciowy asymetryczny horror, w którym cztery osoby grają ocalałymi, a ich głównym zadaniem jest przetrwanie i ucieczka z niebezpiecznego miejsca; piąty z graczy jest mordercą i poluje na resztę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się