Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Resident Evil 8 – nowy przeciek. Klimat, przeciwnicy, zbliżony termin zapowiedzi

Insider Capcomu Dark Golem podzielił się kolejnymi szczegółami na temat nowej odsłony serii. Tytuł ma podobno zostać zapowiedziany już wkrótce i będzie najmroczniejszą częścią w całym cyklu RE.

Dusk Golem, wewnętrzny informator Capcomu kojarzony ostatnio głównie z przeciekami na temat Resident Evil 8, wyjawił ostatnio na Twitterze nowe fakty o produkcji.

Po pierwsze, gra „najprawdopodobniej zostanie ujawniona już niebawem”. Dusk Golem jest zafascynowany kolejnym RE, czyli „najmroczniejszą i najstraszliwszą odsłoną w całym cyklu”. Informator wspomina także o przeciwnikach w „ósemce”: mają oni być „najbardziej niepokojącymi” wrogami, z jakimi dotąd przyszło się zmierzyć fanom serii.

Z wcześniejszych przecieków od Dusk Golema wynika, że gra ma poruszać tematykę okultyzmu i halucynacji oraz że będzie nazywała się Resident Evil: Village. Wydarzenia w nowej odsłonie, podobnie jak w „siódemce”, będziemy obserwować z perspektywy pierwszoosobowej. Gra podobno zadebiutuje w 2021 jako cross-gen.

Wiemy już bardzo dużo, choć są to wciąż jedynie nieoficjalne informacje – fanom serii pozostaje więc czekać na jakieś oficjalne wieści dotyczące nowego RE.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się