Resident Evil 7 zostanie pokazany w Los Angeles?

Fani survival horrorów mogą zacierać ręce. Jeszcze w tym miesiącu premiera Daylight, a pod koniec wakacji pogramy w The Evil Within. Capcom również zamierza wkroczyć do gry.

Według japońskiego dziennika Sankei Shimbun firma szykuje się do pokazania ważnej produkcji, która ma być kontynuacją przerażającej serii. Kiedy miałoby to nastąpić? Na tegorocznych targach E3, które wystartują w Los Angeles już 10 czerwca.


Chociaż w artykule nie pada wprost, że chodzi o Resident Evil 7, jest to – według wspomnianego źródła – najpewniejsza opcja. W publikacji zaznaczono, że tytuł powstaje na PlayStation 4. Nie sprecyzowano jednak, czy będzie produkcją ekskluzywną na konsolę Sony.

Dziennik podaje za to, że wydawca chce sprzedać na całym świecie 5,6 miliona sztuk szykowanego tytułu. Mało prawdopodobne jest zatem, że gra zostanie wydana tylko na jedną platformę. Wcześniejsze doniesienia na temat Resident Evil 7 sugerowały natomiast, że oprócz PlayStation 4 survival horror zaszczyci swoją obecnością również Xboksa One.

Zaznaczamy, że rewelacje od Sankei Shimbun to jedynie plotka. Jak jest naprawdę? Dowiemy się podczas E3. Tymczasem dajcie znać na forum, czy czekacie na kontynuację tego znakomitego survival horroru i która część z serii jest Waszym zdaniem najlepsza.

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • erni86

    Bezkonkurencyjnie rządzi jedynka, w którą grałem jeszcze na PSX-ie 🙂 Pamiętam intro, kręcone zwykłą kamerą. To było coś, naprawdę przechodziły dreszcze. I kilkanaście zakończen. Mioooodzio 😛

4 Shares
Share4
+1
Tweet