Resident Evil 7 może wkrótce otrzymać next-genową łatkę

0 komentarzy

Cenione przez graczy Resident Evil 7 może już niedługo otrzymać aktualizację na PS5 i Xbox Series. Tak twierdzi znany insider.

Nowa generacja to idealny moment, aby nieco odświeżyć te bardziej popularne tytuły, które zdążyły się już zestarzeć. O ile wsteczna kompatybilność na obu platformach działa bardzo dobrze, tak pełnoprawne patche są zdecydowanie milej widziane.

Jednym z ciekawszych tytułów starszej generacji dla fanów grozy było siódme Resident Evil. Gra podbiła serca wielu graczy i do dziś jest całkiem popularna.

Okazuje się, że może ona trafić również na nową generację konsol i to w unowocześnionej formie. Słynny Dusk Golem sugeruje, że wkrótce doczekamy się łatki do RE7 na PS5 i Xbox Series.

Są inne rzeczy, które dzieją się teraz ze stuprocentową pewnością, o których z jakiegoś powodu (Capcom – przyp. red. ) nie wspomnieli, jak na przykład łatka na next-geny dla RE7.

– pisze Dusk Golem na swoim Twitterze

Nie wiemy co dokładnie ma przynieść rzeczony patch. Najpewniej będzie to podbicie rozdzielczości i płynności rozgrywki. Podobne łatki trafiły do innych, popularnych produkcji i hit Capcom zapewne nie będzie wyjątkiem.

O ile Dusk Golem to rzetelne źródło i często nie mylił się w swoich przewidywaniach, tak wciąż należy traktować podane przez niego informacje jako plotki. Dopóki Capcom oficjalnie nie potwierdzi istnienia łatki, to warto trzymać swoje oczekiwania na wodzy.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się