Resident Evil 7 nie będzie restartem serii

Resident Evil 7 nie będzie restartem serii
Newsy PC PS4 XOne

Capcom twierdzi, że gracze w siódmej części zobaczą też trochę starego Residenta.

Jeśli spojrzymy na tytuł Resident Evil 7, od razu przychodzi na myśl to, że mamy do czynienia z pełnoprawną kontynuacją serii. Natomiast sam gameplay sugeruje, że to całkiem nowa gra. Jak jest naprawdę?

Capcom postanowiło wypowiedzieć się w tym temacie. – Gameplay, który został pokazany sugeruje, że mamy do czynienia z restartem serii, ale historia i narracja ukształtowały się tak, że pasują do numerowania w tytule. To nadal Resident Evil, który czerpie z korzeni serii – mamy tutaj sporo grozy, eksploracji, zagadek i walki. Jednocześnie gra oferuje też coś nowego – podkreśla producent Masachika Kawata.

Ciekawy jest w tej wypowiedzi przede wszystkim fragment odnoszący się do fabuły. Czy faktycznie w Resident Evil 7 zobaczymy nawiązania do poprzednich odsłon? Czas pokaże. Przekonamy się o tym dopiero pod koniec stycznia.

Patch do demo Resident Evil 7 pozwoli uruchomić tytuł większej liczbie graczy

Jeśli pobraliście już demo Resident Evil 7, lecz nie możecie go uruchomić lub podczas grania doświadczacie technicznych problemów z wyświetlaniem obrazu, być może najnowsza aktualizacja rozwiąże sprawę.

Patch do demo Resident Evil 7 pobierze się automatycznie po włączeniu aplikacji Steam i pozwoli uruchomić tytuł również na procesorach, które nie obsługują SSE 4.1 (np. AMD Phenom czy seria Intel Core 2).

Ponadto aktualizacja poprawia działanie HBAO +, a na dodatek rozprawia się z błędem powodującym zmianę rozmiaru ekranu podczas przechodzenia między widokiem na pełnym ekranie, a okienkowym.

Na koniec naprawiono link w demie, który powinien prowadzić do sklepu, gdzie możemy kupić pełną wersję gry.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie