Świetne wieści w sprawie remake’u Resident Evil 4, jeśli kupicie grę na PS4

Resident Evil 4 Remake niedługo dostanie darmowe DLC dla wszystkich
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Resident Evil 4 Remake niedawno dostało nowe materiały, w tym wymagania sprzętowe. Ulepszenie do wersji PS5 będzie darmowe, jeśli kupicie grę na PS4.

Resident Evil 4 Remake było główną grą pokazywaną na ostatnim Showcase Capcomu. Deweloperzy pochwalili się znacznym ulepszeniem gry i to nie tylko pod kątem grafiki. Oczywiście nie wszystkie zmiany są takie świetne. Gracze zaczęli domagać się zmiany losu… pieska obecnego w jednej z sekcji gry.

Niemniej RE4 Remake wygląda naprawdę świetnie i mam szczerą nadzieję, że powtórzy sukces odświeżonej “dwójki”. Tytuł ma zadebiutować 24 marca 2023 roku, także nie musimy długo czekać, aby się o tym przekonać. Wymagania sprzętowe udostępnione w internecie dość jasno pokazują, że większość graczy nie powinna mieć problemów z uruchomieniem tytułu. W tym wszystkim kolejną świetną wiadomość jest informacja dla posiadaczy PS4, którzy być może w przyszłości zechcieliby zagrać w wersję na PS5.

Capcom w trakcie wydarzenia potwierdził, że gra dostanie darmowe ulepszenie cyfrowe next-gen dla wszystkich, którzy zdecydowali się na zakup kopii gry na PS4. Oznacza to, że bez dodatkowych opłat będziemy mogli otrzymać kopię gry w wersji na PS5! Świetne rozwiązanie i bardzo pożądane przez graczy. Nie wiem jednak, czy może to pomóc w odbiorze gry w naszym kraju. W końcu ta nie będzie dostępna w rodzimym języku.

Nadchodzący remake jest kolejnym survival horrorem, który ma doczekać się nowej wersji/ edycji/ kontynuacji. Fani gier grozy wyczekują także premier Dead Space Remake, The Callisto Protocol, Alone in the Dark i nowych gier z cyklu Silent Hill (w tym remake’u “dwójki”).

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie