Świetne wieści w sprawie remake’u Resident Evil 4, jeśli kupicie grę na PS4

Resident Evil 4 Remake z darmowym ulepszeniem next-gen
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Resident Evil 4 Remake niedawno dostało nowe materiały, w tym wymagania sprzętowe. Ulepszenie do wersji PS5 będzie darmowe, jeśli kupicie grę na PS4.

Resident Evil 4 Remake było główną grą pokazywaną na ostatnim Showcase Capcomu. Deweloperzy pochwalili się znacznym ulepszeniem gry i to nie tylko pod kątem grafiki. Oczywiście nie wszystkie zmiany są takie świetne. Gracze zaczęli domagać się zmiany losu… pieska obecnego w jednej z sekcji gry.

Niemniej RE4 Remake wygląda naprawdę świetnie i mam szczerą nadzieję, że powtórzy sukces odświeżonej „dwójki”. Tytuł ma zadebiutować 24 marca 2023 roku, także nie musimy długo czekać, aby się o tym przekonać. Wymagania sprzętowe udostępnione w internecie dość jasno pokazują, że większość graczy nie powinna mieć problemów z uruchomieniem tytułu. W tym wszystkim kolejną świetną wiadomość jest informacja dla posiadaczy PS4, którzy być może w przyszłości zechcieliby zagrać w wersję na PS5.

Capcom w trakcie wydarzenia potwierdził, że gra dostanie darmowe ulepszenie cyfrowe next-gen dla wszystkich, którzy zdecydowali się na zakup kopii gry na PS4. Oznacza to, że bez dodatkowych opłat będziemy mogli otrzymać kopię gry w wersji na PS5! Świetne rozwiązanie i bardzo pożądane przez graczy. Nie wiem jednak, czy może to pomóc w odbiorze gry w naszym kraju. W końcu ta nie będzie dostępna w rodzimym języku.

Nadchodzący remake jest kolejnym survival horrorem, który ma doczekać się nowej wersji/ edycji/ kontynuacji. Fani gier grozy wyczekują także premier Dead Space Remake, The Callisto Protocol, Alone in the Dark i nowych gier z cyklu Silent Hill (w tym remake’u „dwójki”).

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie